Dabis Budownictwo

    biuro@dabis.pl

 

Brygady zbrojarskie, ciesielskie, montażyści, spawacze

 

Nasza firma oferuje wykonawstwo prac zbrojarskich, ciesielskich, montażowych, instalacyjnych, ogólnobudowlanych oraz spawalniczych w rozliczeniu godzinowym na terenie całej Polski oraz za granicą.

Oferujemy realizację zadań zgodnie ze stawianymi na budowie wymogami BHP, wszyscy nasi pracownicy posiadają osobisty sprzęt monterski (młotki, cęgi zbrojarskie, itp.) i są zdolni do wykonywania prac na wysokości powyżej 3 metrów. W razie potrzeby wyposażamy pracowników w indywidualne środki ochrony osobistej do prac na wysokości (szelki bezpieczeństwa wraz z linką i amortyzatorem, hełm ochronny z paskiem podbródkowym). W każdej naszej brygadzie znajduje się wyznaczony brygadzista, który odbył szkolenie BHP do kierowania pracownikami, a także uprawnieni hakowi. Uzupełnieniem kadry na budowach są doświadczeni inżynierowie, prowadzący prace na wyznaczonym zakresie (bezpośredni nadzór nad pracownikami, zamówienia materiałowe, zamówienia sprzętu, zgłoszenia odbiorowe, uczestnictwo w naradach budowy). Wśród naszych specjalistów znajdują się spawacze, wykonujący pracę metodami m.in. 111, 131, 135, 141, a także zgrzewacze rur PE/PP.

Swoim kontrahentom oferujemy kompleksową usługę, po stronie firmy DABIS znajdują się m.in. zapewnienie pracownikom zakwaterowania, transportu na budowę i z budowy i obsługi cateringowej dla pracowników.

Nasza firma dysponuje obecnie kadrą ponad 150 pracowników różnych specjalności:

  • zbrojarze
  • cieśle szalunkowi
  • monterzy konstrukcji
  • pracownicy ogólnobudowlani
  • monterzy sieci zewnętrznych / zgrzewacze
  • spawacze
 

Dabis Budownictwo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą Katowicach (40-083), przy ulicy Zabrskiej 18/1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000668874, NIP 6342890997, REGON 366821012

Dane kontaktowe

DABIS Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Zabrska 18/1
40-083 Katowice

Tel. 788-728-009
Tel. 608-337-751
Tel. 782-479-097

e-mail: biuro@dabis.pl

Social media

Skontaktuj się z nami przez Facebook