Kariera w DABIS

Generalny wykonawca konstrukcji żelbetowych na terenie śląska oraz małopolski poszukuje ciesielskich brygad, firm oraz indywidualnych pracowników do podjęcia współpracy przy wykonywaniu bloków mieszkalnych, hoteli oraz biurowców.

Dla osób posiadających własną działalność stawki 40zł-48zł netto.

Możemy zapewnić dojazd oraz nocleg.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Aktualne oferty pracy

Firma budowlana, DABIS Budownictwo Daniel, Bielecki, Szmit Spółka Komandytowa specjalizująca się w wykonywaniu prac żelbetowych na potrzeby budownictwa przemysłowego, kubaturowego oraz mieszkaniowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES ZADAŃ:

  • kontrola realizacji robót w zakresie jakości, terminowości oraz przestrzegania przepisów BHPwspółpracy z kierownikiem robót firmy Dabis
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Raportowanie o stanie budowy i zaawansowaniu prac
  • Sporządzanie zamówień materiałów oraz sprzętu

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • znajomości rysunku technicznego
  • Samodzielności w działaniu
  • Umiejętności obsługi programów AutoCAD oraz MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego

    *To pole jest wymagane.

    Imię i nazwisko*

    Telefon kontaktowy*

    Adres email*

    Stanowisko*

    Treść wiadomości*

    CV (max. 2Mb)*

    Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L.2016.119.1), dalej RODO, informuję, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DABIS Budownictwo Daniel, Bielecki, Szmit Spółka Komandytowa z siedzibą ul. Zabrska 18/1
      40-083 Katowice, reprezentowana przez: Łukasza Szmit;
    2. Z naszym inspektorem ochrony danych można skontaktować się przez e-mail: biuro@dabis.pl;
    3. Celem przetwarzania danych Pani/Pana danych jest prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, a podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;
    4. Podanie danych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe, a konsekwencją niepodania danych jest odrzucenie wniosku;
    5. Podane dane będą usunięte w chwili zakończenia rekrutacji na dane stanowisko;
    6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie DABIS Budownictwo Daniel, Bielecki, Szmit Spółka Komandytowa;
    7. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa;
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania;
    9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.